KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 

Picins

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

Number of posts : 104
Registration date : 2007-11-11

PostSubject: Picins   2007-12-17, 18:38

ta kaa picin tev nepatika ka es iepostoju pie xbox360+hdmi paaris kritiskus vaardus par tevi, iepostoshu pareizajaa vietaa Smile

Picins wrote:
blin nu tiesaam,aamuri,piedodiet par izteicienu....
1.paraadi kaut vienu speeles iekaartu kas laidiis speeli caur Component vadu uz 1080p... tikai divas saadas consoles ir un neviena to nevar,ja jau juus apgalvojat ka var,tad kapeec x360 saaka likt HDMI??? Vot paraadi to....
2.iet runa par Consoleem,tapeec nav ko jaukties te jau ar pc grafikas karteem kas var izspiest nereaali lielas izskirtspeejas!!!!
lol!
besii araa ka saak runaat par pavisam kaut ko citu...

Picin tu gadiijuma neesi bisk iedomiigs palicis sakaraa ar moderatora amatu? Tu pats esi 1ns offtopica ******** - http://konsolv.netgoo.org/par-konsol275m-f5/psp-slimlight-t490.htm

Pietam kad beidzot kaads gudraaks cilveeks par tevi (elSprogo, arvisc) dot tiesaam izsmeloshu un pareizu infu, tu centies vinu nolikt ar kkadiem LOL komentiem, kko muldot ar domu ka buus taisniiba. attiisties un prieciigus sveetkus.

Edit Picins: Nelietot rupjus vaardus
Back to top Go down
View user profile
maikijs
1. level - insane
1. level - insane

Male Number of posts : 441
Registration date : 2007-07-30

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 18:51

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Back to top Go down
View user profile
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 18:54

iisteniibaa tas nav smiekliigi, shitaads moders mani piem aizbaidiitu, ja es buutu jaunpienaaceejs. attieksme kaa king am , praats kaa jocolor am
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

Male Number of posts : 314
Registration date : 2007-09-06

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 18:58

"Āmuri" kā apzīmējumu drīkst lietot?
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

Male Number of posts : 918
Registration date : 2007-04-29

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 18:59

un taatad sii Topik jeega ir????

un tev tika paskaidrots kapeec tika dzeests tas,seit tas tika labots...un tev veelreiz saku,ja tu nesaprati par ko es runaaju,tad nav ko liist starpaa,nav jau pirmaa reize,ka tu taa dari,varbuut veelies lai eju tagat mekleeju tavus visus nepatemu textus,un taa tava noraade,ja kaartiigi izlasiisi tad sapratiisi ka bija pa teemu,ja tu saki ka nee,tad savukaart tavs texts arii bija jau off topic....
Quote :
Pietam kad beidzot kaads gudraaks cilveeks par tevi (elSprogo, arvisc) dot tiesaam izsmeloshu un pareizu infu, tu centies vinu nolikt ar kkadiem LOL komentiem, kko muldot ar domu ka buus taisniiba. attiisties un prieciigus sveetkus.

un es zinu ka man arii bija taisniiba un arii paareejiem,neteicu ka nav,vienkaarsi kaa jau teicu,nevaig ieliist sarunaa kuraa neko nesaprati,bet ja veelies saprast tad izlasi visu kaartiigi.... Wink

Picins[] - brought to you by TripleTags.com
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:04

nomierinies, ko ārdies, vnk mazliet piedomā, ko pats raksti, pareizāk sakot kā raksti (vairāk vai mazāk jau ir par tēmu)
MOD amats nedod tiesības, tas uzliek pienākumus Wink
Back to top Go down
View user profile
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:05

nu tad ej un paraadi kur esmu liidis starpa Very Happy pietam ta bija nevis liisana starpaa (kaa tu to deevee) ar to ka es piedalijos topicaa, bet ar to ka es uztaisiju offtopic. un offtopicaa bija mineeta tava visai aamuram liidziigaa attieksme (aamurs laikam nav lamuvaards) un tas ka tu runa pats nesaprazdams ko, no seerijas galvenais ir pieraadiit ka man ir taisniiba, tas nekas ka arvisc saprot daudz vairaak, galvenais buut gudraakam.

Edit: un jaa sakumaa es varbuut nesapratu, bet pateicoties elSprogo un arvim es guvu jaunu noderiigu informaaciju, turpreti TAVI posti bija pilniibaa nederiigi.
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:08

āmurs nav lamuvārds, tas ir darbarīks, sanāk - kompliments Smile
Back to top Go down
View user profile
Kaviars
raksītā vārda meistars

Male Number of posts : 1354
Registration date : 2007-07-05

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:08

es jau labak isti neijaukshos,bet gribu piebilst,picinj-kopsh tu kluvi par moderatoru esi izmainijies,tas ir nedaudz d*rsigaks esi palicis bet nu lab mani tas isti neko neizsaka...
Back to top Go down
View user profile
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:12

iisteniiba es picinu pat nedaudz saprotu - pats dazaas vietaas esmu moders, un ir taada varas sajuuta, tacu censhos piedomaat pie ta ko rakstu TIESHI shi iemesla deel - sis amats uzliek pienaakumus.
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:16

Kaviars wrote:
es jau labak isti neijaukshos,bet gribu piebilst,picinj-kopsh tu kluvi par moderatoru esi izmainijies,tas ir nedaudz dirsigaks esi palicis bet nu lab mani tas isti neko neizsaka...
tapeec ka tiek veikta neliela moderaacija,vai tad ne? ieprieks bija taa ka visi visu rakstiija vienalga kur,vai tad ne?

Quote :
Edit: un jaa sakumaa es varbuut nesapratu, bet pateicoties elSprogo un arvim es guvu jaunu noderiigu informaaciju, turpreti TAVI posti bija pilniibaa nederiigi.

tu jau atkal kaut ko saac runaat nepareizi,to tev tas nepatika,tagat jau tu saki ka tev pavisam kaut kas cits nepatika,tak varbuut noorienteesies? un kaa jau tika teikts,tie post Netika domaati tev,Tu veel to neesi sapratis???

nu ko,kav veel ir probleemas pret maniim,godiigi tad man veeders jau saak saapeet no smiekliem....

Back to top Go down
View user profile
Messer
5. level - insane
5. level - insane

Male Number of posts : 585
Registration date : 2007-08-05

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:19

Kaviars wrote:
es jau labak isti neijaukshos,bet gribu piebilst,picinj-kopsh tu kluvi par moderatoru esi izmainijies,tas ir nedaudz dirsigaks esi palicis bet nu lab mani tas isti neko neizsaka...

Kaut kā gribas piekrist rakstītā vārda meistaram, vairāk arī neko neteikšu.
Back to top Go down
View user profile
Kaviars
raksītā vārda meistars

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:21

nu lab picinj protams ir labak ka kads ka tu esi moderators jo izmaini teiktos utt.kajau teicu-d*rsigaks esi palicis bet nu lab mani tas isti neko neizsaka...

messer-paldies kad atbalsti Smile cheers
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:23

Quote :
tapeec ka tiek veikta neliela moderaacija,vai tad ne? ieprieks bija taa ka visi visu rakstiija vienalga kur,vai tad ne?

moderācija nenozīmē, ka Tu vari darīt TO par ko citus dzēs

Quote :
tie post Netika domaati tev,Tu veel to neesi sapratis???

priekš privāti adresētiem tekstiem ir PM, viss, kas tiek ierakstīts forumā ir izlasāms visiem un arī respondēt uz to drīkst visi. Vai arī kaut kas ir mainījies?

Quote :
man veeders jau saak saapeet no smiekliem....

man prieks, ka tu tā uztver, gan jau būs labi Wink
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:24

skaidrs Kaviaars apvainojies par to ka tika pateikt lai neraksta visus tuksos apsveikumus neeksisteejosiem lietotaajiem...

Back to top Go down
View user profile
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:26

Picins wrote:
Kaviars wrote:

Quote :

tu jau atkal kaut ko saac runaat nepareizi,to tev tas nepatika,tagat jau tu saki ka tev pavisam kaut kas cits nepatika,tak varbuut noorienteesies? un kaa jau tika teikts,tie post Netika domaati tev,Tu veel to neesi sapratis???

nu ko,kav veel ir probleemas pret maniim,godiigi tad man veeders jau saak saapeet no smiekliem....

emm man nepatika gan tas gan tas. UN tie post ir domaati VISIEM lol, tapeec tie ari ir POST. Ja tas nebija domaats lasiit ne man ne jurim, ne peeterim, ne kaviaaram - veciit ir taada lieta ka PM (personal message - ja nezinaaji) , moderam jau nu buutu jaazin kaa ar to apieties...

Edit: tiko izlasiju postu par kaviaaru - veciit vinam ir pietiekami daudz gadu lai vins par tadiem niekiem neapvainotos, ta ka nemeklee attaisnojumu vina riiciibai Smile

Last edited by on 2007-12-17, 19:30; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:29

Vis wrote:
Quote :

moderācija nenozīmē, ka Tu vari darīt TO par ko citus dzēs

Quote :
tie post Netika domaati tev,Tu veel to neesi sapratis???

priekš privāti adresētiem tekstiem ir PM, viss, kas tiek ierakstīts forumā ir izlasāms visiem un arī respondēt uz to drīkst visi. Vai arī kaut kas ir mainījies?

Quote :
man veeders jau saak saapeet no smiekliem....

man prieks, ka tu tā uztver, gan jau būs labi Wink

nedaudz nesapratu pirmo....

2.vot cista reaali,varu dereet neviens iznemot tie kas bija iesaistiiti sinii sarunaa,pavisam laikam nesaprata par ko iet runa,vai tad taa nav???

Back to top Go down
View user profile
maikijs
1. level - insane
1. level - insane

Male Number of posts : 441
Registration date : 2007-07-30

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:30

caaliit naac ievies kaartiibu!!
galu gala tu sheit esi galwenais Smile
Back to top Go down
View user profile
Kaviars
raksītā vārda meistars

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:34

picinj neesmu nenu apvainojies vai kaa Smile
atskiriba no tevis es sveicu visus tu neveic nevienu...esmu normals cilveks vismaz..
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:34

nelikšu ar quote, baigi daudz vietas aizņem, gan jau sapratīsi

1. Vienam tu saki, lai nelieto rupjības, bet pats sauc sarunbiedrus par āmuriem (ja tas bija domāts kā kompliments, tad ok Smile
2. Divi varianti (un tā nav pirmā reize)
- vai nu tu sevi uzskati par baigi gudro
- vai nu uzskati, ka visi pārējie te ir muļķi
c'mon, vadi un signāli, baigā jau nu raķešzinātne
Back to top Go down
View user profile
Zenth
4. level - medium
4. level - medium

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:36

2.vot cista reaali,varu dereet neviens iznemot tie kas bija iesaistiiti sinii sarunaa,pavisam laikam nesaprata par ko iet runa,vai tad taa nav???

^ teikshu iisi un loti apgriezti - runa gaaja par Component (kuru tu pietam saakumaa nodeeveeji par composite) un HDMI kabelu iespeejaam, kurs piedaavaa labaaku attela kvalitaati, un kuru buutu labaak lietot taja postaa mineetajos apstaaklos Smile tas protams ir loti iisi, bet manupraat doma ir uzkerta, ja elSprogo un arvisc man nepiekriit tad PUBLISKS ATVAINOJOS PICIN. bet tikai ja vini nepiekriit Smile
Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

Male Number of posts : 269
Registration date : 2007-11-27

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:40

Picin, tu tajā Composite/Component/HDMI uzvedies vienk. kā mazs samaitāts bērns, un savos tekstos atklāti vēlējies norādīt uz to, ka es un arvisc esam muļķi, kas nezin, par ko runā. Piedod, bet es neuzskatu ka tas ir normāli, ja admins atklāti liek virsū lielo brūno cilvēkiem, kas izņēmuma kārtā vēlās arī pastāstīt ko lietderīgu un saprātīgu. Gamez.lv ir ļoti liela koncentrācija ar tādiem cilvēkiem kā tu, tādēļ tur arī ir tāds pagrimums - cilvēki muld par lietām, par kurām neko nejēdz un liek virsū visiem pārējiem.

Tev kā moderim ir jārāda piemērs pārējiem, jāievieš kārtība un jādara viss iespējamais, lai nebūtu tādas situācijas, kādas tu pats radīji.

Un lūdzu, izrādi cieņu pret citiem, it īpaši tiem, kas tiešām cenšās palīdzēt citiem cilvēkiem...
Back to top Go down
View user profile
Hell_Dude
Slapjš burkāns

Male Number of posts : 1084
Registration date : 2007-04-21

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:42

Sūdzības par modu darbu lūdzu sūtam Cālītim, nesprēgāsim forumā. Un jā! Posti publiskajos forumos ir vairāk vai mazāk adresēti visiem.

Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: Picins   2007-12-17, 19:45

vot redzi,nesaprati....
lielaaka runa gaaja par Component vadu,vai tas var paarsuutiit 1080p signaalu,es balstoties uz vairaakiem saviem meeginaajumiem teicu ka nee,utt.... pirms tam kaads tur saaka runaat par jau pc izskirtspeejaam...
ai godiigi man vienalga kas ko teica utt.ja visiem nepatiik ka vairs nevar dariit ko grib un spamot pa labi un pa krei=si tad ok es vairs neesu MOD,lai seit ir pilnas lapas ar Spam utt un kaviaar es apsveicu cilveekus kuri te aktiivi un te uzturaas un kurus es veelos apsveikt....

Quote :
Sūdzības par modu darbu lūdzu sūtam Cālītim, nesprēgāsim forumā. Un jā! Posti publiskajos forumos ir vairāk vai mazāk adresēti visiem.

protams ka visiem,bet ja tu ieliet sarunai pa vidu protams ka tu visu neizlasot neko nesapratiisi un varbuut tu nenokeeri manu domu utt,kaa to nevar saprast!!!????

un ja paarlasa tur to textu tad jaa saprotams ka arvis ir diezgan saprotos,bet vins saaka runaat nedaudz par citaam lietaam jau nevis kosoleem(par taam izsirtspeejaam),es arii siis lietas normaali paarzinu,jo taads darbs utt,toties neskraidiiju apkaart kopeedams textu kaa ElSprogo,pirms tam tu vispaar neko nevareeji pateikt un tipa vienaa sekundee paligi gudrs....un ja jau sakat ka jums majaas viss darbojaas saadi,tad kapeec neuznemt bildi un neparaadiit??? Question
un aamurs tiesaam lamuvaards Laughing ??? Pietam es atvainojos.... nevis kaa citi lieto kermena dalas nosaukumus kaa lamuvaardus....

un ja es aizskaaru Arvi tad atvainojos tev,jo nebiju to domaajis.... bet man liekaas ka bija diezgan laba saruna,ja neebutu liidusi cilveeki kas neko nesaprata....

Back to top Go down
View user profile
THECalitis
Admins

Male Number of posts : 1474
Registration date : 2007-04-15

PostSubject: Re: Picins   2007-12-18, 17:37

Un tātad, ja kādam ir reāla, pamatota sūdzība par Picina darbību saistībā ar notikušo, tad sūtam man uz iekšējo foruma pastu, paskaidrojam kas, kā ir noticis, nevis šeit "mazgājam netīro veļu". Uzskatu, ka tas bija lieki un nelietderīgi. Apņemos šo lietu risināt, noskaidrot abu pušu viedokļus.

Vēlos uzsvērt, ka KonsoLV Forums nav radīts ķildām un savstarpējiem apvainojumiem, tādēļ ievērojam pozitīvismu. sunny

Sponsored content

PostSubject: Re: Picins   

Back to top Go down

Picins
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next