KonsoLV

Par konsolēm un to spēlēm!

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 

HDDVD un BluRay

Go down 
AuthorMessage
Damn!
1. level - hard
1. level - hard

Male Number of posts : 203
Registration date : 2007-11-03

PostSubject: HDDVD un BluRay   2007-11-30, 19:33

Picins wrote:
tik lielu lietu Lidmasiinas salonaa nesanaak panemt,takaa jaadod vien bagazaa....HDDVD un Blu Ray disku izmeeri nemaz nav tik atskiriigi,tikai paaris Gig 3-5 man liekaas... un x360 speeles tacu netaisa uz HDDVD,bet peec manaam domaam naakotnee naaksies,bet tas jau drosivien buus jaunajaa xbox xxxxx kas vareetu buus peec paaris gadiem 2-3,peec manaam domaam....

HDDVD - 30 gb, blu-ray - 50 gb. Ir neliela atšķirība Smile , bet tapat 30 gb, tas ir daudz un pietiekami pagaidām.

THECalitis: Šis topics ir atdalīts no citas diskusijas.
Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

Male Number of posts : 269
Registration date : 2007-11-27

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-11-30, 19:36

Damn! wrote:
Picins wrote:
tik lielu lietu Lidmasiinas salonaa nesanaak panemt,takaa jaadod vien bagazaa....HDDVD un Blu Ray disku izmeeri nemaz nav tik atskiriigi,tikai paaris Gig 3-5 man liekaas... un x360 speeles tacu netaisa uz HDDVD,bet peec manaam domaam naakotnee naaksies,bet tas jau drosivien buus jaunajaa xbox xxxxx kas vareetu buus peec paaris gadiem 2-3,peec manaam domaam....

HDDVD - 30 gb, blu-ray - 50 gb. Ir neliela atšķirība Smile , bet tapat 30 gb, tas ir daudz un pietiekami pagaidām.

tu pašlaik runā par Double-layer. Uz viena slāņa ir attiecīgi 15 un 25Gb...
Back to top Go down
View user profile
Damn!
1. level - hard
1. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-11-30, 19:42

elSprogo wrote:
Damn! wrote:
Picins wrote:

tu pašlaik runā par Double-layer. Uz viena slāņa ir attiecīgi 15 un 25Gb...

Man liekas, ka dual-layer. Ah, vai nav vienalga. Vnk, tas dual ir x2
Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-11-30, 19:45

dual/double, viens un tas pats....
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

Male Number of posts : 918
Registration date : 2007-04-29

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-01, 01:39

tak nezinaaju ka saliidzinat viena slaana... tapeec arii teicu ka nav lielas atskiriibas.... lol!

Picins[] - brought to you by TripleTags.com
Back to top Go down
View user profile
maikijs
1. level - insane
1. level - insane

Male Number of posts : 441
Registration date : 2007-07-30

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-03, 20:07

nu vispariba HD DVD ir jau 51Gb, bet bluraj bija diezgan vairâk! kâdi 100GB îste nezinu!
bet par HDDVD esmu drođs Wink
tie ir pagaidâm lielâkie uztaisîtie
Back to top Go down
View user profile
Messer
5. level - insane
5. level - insane

Male Number of posts : 585
Registration date : 2007-08-05

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-04, 15:20

HD DVD ir kaadi 15 un Blu-Ray 50, vai tad ne?
Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-04, 16:19

jums jau neapnika par to kapacitaati te striideeties? vienreiz jau apstiprinaajaam cik ir kuram - uz 1 slaanja HD-DVD ir 17 un Blu-Ray 25. Gribat 2-3 slaanjus, attieciigi arii sareenjiniet. Pashlaik HD-DVD var lepoties ar savu nesen apstiprinaato 3-layer disku ar 51Gb, bet tas anyhoo ir tik par 1u Gb vairaak kaa 2-layer Blu-Ray.

Un vispaar - XBoxam tuvaakajaa laikaa nebuus iebuuveets HD-DVD draivs, taa kaa shii diskusija vispaar ir bezjeedziiga...
Back to top Go down
View user profile
Messer
5. level - insane
5. level - insane

Male Number of posts : 585
Registration date : 2007-08-05

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-04, 19:02

Es pirmo reizi te ienaacu un iepostoju, neredzu kaa es striidos.
Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 00:55

vienk. pēdējo dienu laikā te pietiekami šis topiks cilāts, ja tur pirmo dienu, ok, vienk. neesi veel manījis varbūt, bet man tas jau uzsēdies Very Happy

personīgi vispār domāju, ka tā bija baigā kļūda, ka iekš X360 neielika HD-DVD dzini, jo tas būtu krietni palīdzējis šim formātam cīņā ar Blu-Ray un samazinātu tā jau ne pārāk lielās šo disku ražošanas izmaksas. Cenu tas nebūtu ietekmējis tik ļoti, cik Blu-Ray ietekmēja PS3 cenu, jo tas viss mehānisms, kā arī pašu disku ierakstīšana nav tik sarežģīta.

Bet nu, ko padarīs...kā i tā i..
Back to top Go down
View user profile
Vis
7. level - hard
7. level - hard

Male Number of posts : 314
Registration date : 2007-09-06

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 18:18

elSprogo wrote:
personīgi vispār domāju, ka tā bija baigā kļūda, ka iekš X360 neielika HD-DVD dzini... utt....

šim gan es nepiekristu (mans viedoklis, tāpēc nevajag kliegt, ka neko nesaprotu Wink
imho īstermiņā vai vidējā termiņā šī stratēģija viennozīmīgi labāka gan no MS gan no klientu puses, jo klienti negrib maksāt par "nevajadzīgām" lietām, ja vajadzēs piepirks klāt.
mēģināšu paskaidrot kāpēc man tā liekas
HD DVD vs Blu Ray cīņas rezultāts ne tuvu nav skaidrs. Iespējamie varianti ir daudzi, 'dažus īsi aprakstīšu

- Situācija #1, Uzvar BR
klients samaksājis par nederīgu mēdijas nesēju (HD DVD), MS iztērējis naudu tos izstrādājot, ražojot utt

- Situācija #2, Uzvar HD DVD,
klienti ar vecajām kastēm piepērk klāt HD DVD pribambasu, kuram cena jau krietni nokritusies, jaunās kastes nāk jau ar implementētu Combo Drive, kas lasa, gan DVD, gan CD un protams HD DVD

- Situācija #3, joprojām vēl nav uzvarētāja - nekas īpaši nemainās, iespējams jau esam pietuvojušies next next gen aparātiem Wink

Ja runājam ilgtermiņā, tad šeit var būt pāris "īsie", piemēram, jaunākajām spēlēm sāk fiziski trūkt vietas Dual Layer DVD, jāsāk izmantot HD DVD kā spēļu nesējs, kas nozīmē, ka tiem, kas nav nopirkuši, HD DVD gribi negribi jāpērk, vai arī jālamā MS un aiz dusmām jāpērk PS3 Smile

ko es ar šo gribēju pateikt - esmu par iespēju izvēlēties, sevišķi jau šajā gadījumā, kad HD DVD un BR nākotne ir miglā tīta, Sony ar šo te ir vairākkārtēja pieredze (MiniDisc, Betamax) Wink
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 18:34

hmmm,doma tava saprotama,bet jau tagat man liekaas ka esu izmetis naudu par HDDVD,taadaa zinaa ka,nav filmu uz taa,jaunaas filmas vispaar negrib taisiit uz to,tikai paaris man liekaas ir,un MS ar saviem HDDVD nav atbalsta,taadaa zinaa ka Sony ir arii Filmu kompaanija utt,un liidz ar to nereeali vairaak filmas,pats svariigaakais ka jaunaakaas ir pieejamas uz BR,un peec maniem saliidzinaajumiem,BR ir labaaks....

Back to top Go down
View user profile
THECalitis
Admins

Male Number of posts : 1474
Registration date : 2007-04-15

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 19:27

Šo rakstīja Vis: nu redzi, dzīvs pierādījums tagad tu to playeri piepirki klāt un tā bija tava izvēle (tjipa, pats vainīgs ), bet iedomājies, ja HD DVD būtu jau iekš X360...

Damn!
1. level - hard
1. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 20:15

Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 20:24

ir viens būtisks faktors - ja HD-DVD jau būtu iekļauts, patērētājam nemaz nebūtu izvēle "nemaksāt par nevajadzīgām lietām". Respektīvi, ja gribi next-gen konsoli, tev ir jāpiekāpjas kādam no next-gen DVD formātiem. Wii mēs šoreiz neierēķinam, jo tā DVD iekārta ir stipri ierobežota, tam tik daudz vietas nemaz nevajag spēlēm, un anyway, lielākoties tā ir cita patērētāju grupa.

rezultātā X360 būtu nedaudz dārgāks, bet, nezinot cik būtu maksājusi alternatīva ar parasto DVD, nevienu tas tā īsti nemaz nekasītu, jo tas vienalga būtu lētāk kā PS3 un dārgāk kā Wii. X360 pēc Wii un PS3 parādīšanās bija tādā pozīcijā, ka bija diezgan liela lufte cenu starpībai uz augšu un leju, tā kā +/-20-30LVL tur neko būtisku nemainītu pieprasījuma ziņā.

kādēļ man liekas, ka cenu tas ietekmētu tik maz? jo HD-DVD camp viņus vairāk atbalstītu (subsidētu komponentu cenas), kā arī loģiski domājot, ražošanas izmaksas būtu krietni mazākas kā pašreizējam HD-DVD papildus spraužamajam pleijerim.

bet tas viss ir tikai teorētiski, protams Smile
Back to top Go down
View user profile
Picins
Bonus Round
Bonus Round

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 22:51

http://www.blu-ray.com/news/?id=722 INTERESANTI GAN... Juusu komentaari???

Back to top Go down
View user profile
elSprogo
5. level - hard
5. level - hard

PostSubject: Re: HDDVD un BluRay   2007-12-05, 23:21

kā iekš engadget.com editori piemeta - "this guy should write movies!!"

pilnīga tufta Smile
Back to top Go down